موج رسا
کد خبر: ۶۹۲۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۱۸

به گزارش موج رسا, به نقل از خانه ملت،  مهرداد بذرپاش در نشست سالانه اتحادیه انجمن های مستقل دانشجویان٬ گفت: تعداد سؤالات یک ساله از دولت آقای روحانی 20 درصد کمتر از سؤالات مدت مشابه یک ساله دولت آقای احمدی نژاد است.

نماینده مردم تهران٬ ری٬ شمیرانات و اسلامشهر در مجلس شورای اسلامی٬ در نشست سالانه اتحادیه انجمن های اسلامی مستقل دانشجویان که در دانشگاه مازندران برگزار شده بود با اشاره به فضاسازی علیه مجلس گفت: عده ای با هدف تخریب مجلس سعی می کنند نشان دهند که مجلس در حال سؤال های بی ربط و بسیار زیاد از دولت است.

وی ادامه داد: در حالیکه آمارها نشان می دهد تعداد سؤالات یک ساله از دولت نسبت به یک سال دولت آقای احمدی نژاد 20 درصد کمتر و این سرو صداها با هدف خاص از اساس بی ربط و بی منطق است.

این نماینده مردم در مجلس نهم٬ با بیان اینکه مجلس زنده مجلسی است که در بُعد نظارتی فعال باشد٬ گفت:  980 سؤال یک سال گذشته از دولت آقای روحانی با هدف رفع مشکلات زیربنایی و اقتصادی انجام شده است.

بذرپاش با بیان اینکه 40 درصد از سؤالات  در حوزه اقتصادی بوده است ، به تفکیک تعداد سوالات مطرح شده را اینگونه اعلام کرد :اقتصادی یعنی حدود 395 سؤال ، 22 درصد سؤالات عمرانی یعنی حدود 216 سؤال ، 16 درصد سؤالات علمی و آموزشی یعنی حدود 152 سؤال ، 12 درصد سؤالات قضایی و سیاسی یعنی حدود 118 سؤال ، 4 درصد سؤالات بهداشتی و درمان و 6 درصد سؤالات حقوقی و امنیتی است.

وی تصریح کرد : این آمارها نشان می دهد که اکثریت سؤالات متعلق به حوزه های  اقتصادی و عمرانی و زیربنایی و بهداشت و درمان است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: