موج رسا
جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان:

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان گفت: مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند عزم ملی است که باید همه افراد جامعه در این زمینه دخیل باشند.

کد خبر: ۷۱۰۷
تاریخ انتشار: شنبه ۱ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۴۲

مراد جعفری در گفت ‌و‌ گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: در چهار ماهه نخست سال بیش از 284 کیلوگرم مواد مخدر در زنجان کشف و ضبط شده است.

وی با بیان اینکه آمار کشف مواد مخدر در مقایسه با سال گذشته 60 درصد افزایش داشته است، افزود: در سال جاری طرح‌ های مختلفی در زمینه مبارزه با قاچاقچیان و تهیه و فروش مواد مخدر اجرا شده است.

این مسئول با بیان اینکه در چهار ماهه نخست سال 284 کیلو و 830 گرم انواع مواد مخدر کشف شده است، ادامه داد: بیشتر این کشفیات از نوع سنتی است.

وی با اشاره به اینکه کشف مواد مخدر در بخش سنتی 33 درصد افزایش یافته است، یادآور شد: مابقی کشفیات نیز در بخش مواد مخدر صنعتی بوده است.

جعفری با بیان اینکه مبارزه با پدیده شوم مواد مخدر نیازمند عزم ملی است، اضافه کرد: پیشگیری از به دام افتادن اعتیاد فرزندان توسط والدین باید در دستور کار خانواده‌ها قرار بگیرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان زنجان با بیان اینکه اعتیاد ریشه بسیاری از جرائم در جامعه است، گفت: بسیاری از سرقت‌های خرد در استان توسط معتادان و به منظور تهیه مواد مخدر صورت می‌ گیرد.

این مسئول با بیان اینکه نیروی انتظامی استان زنجان در زمینه مبارزه با مواد مخدر قاطع است، خاطر نشان کرد: پلیس مبارزه با مواد مخدر در این زمینه به موفقیت‌های خوبی رسیده است.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: