موج رسا
رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی استان زنجان خبر داد

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان از دستگیری دو نفر به جرم حمل و نقل سلاح‌ های غیرمجاز به زنجان خبر داد.

کد خبر: ۷۴۸
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۳۴

معرفت ‌الله جوزی روز (دوشنبه) در گفت ‌و گو با خبرنگار موج رسا، اظهار کرد: با اعلام کشف چند قبضه سلاح شکاری غیرمجاز در زنجان اظهار کرد: با متخلفان مطابق قانون برخوردهای لازم صورت می گیرد.

وی با بیان اینکه نگهداری سلاح‌ های غیرمجاز مانند پروراندن مار در آستین است،افزود: این سلاح در برخی مواقع موجب مرگ افراد می ‌شود.

این مسئول یادآور شد: استفاده از اسلحه در خانواده عواقب نامطلوبی دارد که گاهی موجب مرگ یا نقص عضو افراد می شود.

وی با اشاره به احتمال بروز مشاجرات لفظی خانوادگی به صورت جزئی گفت: وجود اسلحه در خانه به صلاح خانواده ها نیست.

جوزی از دستگیری دو نفر به جرم حمل و نقل سلاح‌ های غیرمجاز به زنجان خبر داد و گفت: این دو نفر پس از پیگیری‌ های اطلاعاتی شناسایی و دستگیر شدند.

وی با اشاره به تشکیل تیم ویژه امنیت و اطلاعات برای شناسایی قاچاقچیان سلاح غیرمجاز در زنجان تصریح کرد: سلاح‌ های کشف شده از یک دستگاه پژو 405 انجام شده است.

رئیس پلیس اطلاعات و امنیت عمومی فرماندهی انتظامی استان زنجان افزود:  در بازرسی از خودروی قاچاقچیان پنج قبضه سلاح شکاری غیرمجاز کشف و ضبط شده است.

این مسئول با اشاره به کنترل ورودی‌ های شهر زنجان برای دستگیری قاچاقچیان سلاح ‌های غیرمجاز افزود: ماموران طی روز گذشته متهمان را شناسایی و در یکی از محورهای ورودی شهر زنجان دستگیر کردند.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: