موج رسا
همزمان با ماه محرم

مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری استان زنجان گفت: پنج مجموعه کتاب شعر کودک به همت حوزه هنری استان زنجان چاپ شده است.

کد خبر: ۷۴۹
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۹ مهر ۱۳۹۲ ساعت ۱۱:۴۱

حیدری، روز (دوشنبه) در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار کرد: اشعار این مجموعه کتابها از بین 530 اثر ارسالی به دبیرخانه نخستین سوگواره شعر عاشورایی کودک و نوجوان که در سال 91 در زنجان برگزار شد، انتخاب شده است.

وی افزود: 25 اثر برگزیده به عنوان اشعاری که به لحاظ قالب، محتوا و قابلیت تصویرسازی در صدر سایر اشعار قرار داشتند برای تصویرسازی انتخاب شده است.

این مقام مسئول با اشاره به اینکه 5 مجموعه کتاب شعر کودک به صورت مجزا و جداگانه با موضوعات متفاوت چاپ می شود، اظهار داشت: هر یک از مجموعه ها شامل پنج شعر کودک است.

وی با بیان اینکه موضوعات هر یک از این پنج مجموعه متفاوت با مجموعه های دیگر است، ادامه داد: حضرت علی اصغر(ع)، حضرت رقیه (س)، امام حسین (ع)، حضرت ابوالفضل(ع) و ذوالجناح اسب امام حسین (ع) عناوینی هستند که جداگانه در هر یک از کتابها گنجانده شده است.

به گفته مسئول واحد آفرینش های ادبی حوزه هنری استان زنجان این پنج مجموعه کتاب در محرم امسال همزمان با ایام سوگواری حضرت اباعبدالله الحسین (ع) رونمایی می شود.

پایان خبر//

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: