موج رسا
فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان خبر داد

فرمانده سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان از اجرای 650 برنامه همزمان با هفته دفاع مقدس در زنجان خبر داد و گفت: باز نمایی عملیات بدر از مهم ترین برنامه های این هفته است.

کد خبر: ۷۶۹۳
تاریخ انتشار: شنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۳

به گزارش موج رسا, سردار جهانبخش کرمی در جمع خبرنگاران با تبریک آغاز هفته دفاع مقدس اظهار داشت: برنامه های هفته دفاع مقدس با شعار ایستادگی دیروز، عزت امروز و تعالی فردا از روز 31 شهریور ماه سال جاری آغاز می شود.

وی با بیان اینکه رژه نیروهای مسلح برای به نمایش گذاشتن اقتدار نیروهای مسلح روز 31شهریورماه  برگزار می شود، خاطرنشان کرد: این عملیات به دلیل نقش نیروهای زنجانی در عملیات بدر و تقدیم شهدایی همچون شهید ناصر اشتری، شهید احدی و شهید رستمخانی برگزار می شود.

این مسئول با بیان اینکه برنامه‌ های هفته دفاع مقدس توسط بسیجیان در حوزه‌ها و پایگاه‌ های مقاومت در همه شهرستان‌ها اجرا می‌‌ شود، یادآور شد: برنامه ریزی های لازم در این زمینه انجام شده است.

وی از بازنمایی عملیات غرور آفرین "بدر"  همزمان با هفته دفاع مقدس در  منطقه گاوازنگ  خبر داد و گفت: این بازنمایی بعد از ظهر اجرایی می شود.

فرمانده سپاه انصار المهدی (عج) استان زنجان در ادامه از میزبانی مردم شهیدپرور زنجان از دو شهید گمنام دروران دفاع مقدس طی هفته آینده خبر داد و افزود: سوم مهر دو شهید گمنام از عملیات خیبر، جزیره مجنون از مزار شهدای پایین به طرف سه راه امجدیه تشییع و در کانون فرهنگی امام علی (ع) آرام می گیرند.

سردار کرمی با بیان اینکه  همایش تجلیل از فرماندهان و پیشکسوتان استان زنجان همزمان با هفته دفاع مقدس  برگزار می ‌شود، افزود: غبار روبی مزار شهدا از دیگر برنامه های استان است.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برچسب ها:  
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: