موج رسا
بیانیه بسیج رسانه استان زنجان به مناسبت هفته دفاع مقدس

اصحاب رسانه استان زنجان بر خود وظیفه می دانند، در تبیین ارزش‌ های والای انقلاب در بین نسل جدید ارزش‌ های دفاع مقدس را با قلم خود زنده نگه ‌دارند.

کد خبر: ۷۷۷۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۱

به گزارش موج رسا, سازمان بسیج رسانه استان زنجان با صدور بیانیه ای به مناسبت هفته دفاع مقدس، بر ضرورت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای گلگون کفن نظام اسلامی، امام خمینی (ره) و جانبازان و ایثارگران این عرصه تاکید کرده است.

ما در جنگ، انقلابمان را به جهان صادر کردیم ما در جنگ ابهت دو ابرقدرت شرق و غرب را شکستیم، امام خمینی(ره)

در این بیانیه آمده است،دوران هشت سال دفاع مشروع امت سلحشور ایران در حفظ و اعتلای نظام مقدس اسلامی و حراست از مرزهای عزت و شرف این مرز و بوم، به مثابه یکی از حساس ‌ترین و بارزترین برهه‌ های حیات راستین این ملت، همچون نگینی تابناک، تا همیشه زمان، بر تارک تاریخ حماسه و ایثار و پایداری آزادگان جهان می ‌درخشد. دفاعی که با تکیه بر خداوند متعال و گوش به فرمان ولی امرشان امام خمینی(ره)، هیمنه پوشالی ابرقدرت‌ ها را درهم شکستند و با نمایش قدرت ایمان به خداوند، نقطه عطفی دیگر را در تاریخ ایران و جهان رقم زدند.

ملت ایران که توانست در مقابل زیاده خواهی ها و تجاوزگری های استکبار جهانی باتمام قد همچون کوه استوار ایستادگی کند، در سایه اتکا به پشتوانه معنوی و میراث گرانبهایی که حاصل خون هزاران شهید گلگون کفن دوران دفاع مقدس است، با دست خالی ولی با دلی سرشار از عشق و ایمان در مصاف با اهریمنان و استکبار جهانی خم به ابرو نیاورده و دشمن تا بن دندان مسلح را به زانو درآورد.

در ادامه این بیانیه آمده است،امروز ايران اسلامي با گذر از بحران ‌هاي سالهاي اول انقلاب، هشت سال دفاع مقدس و فتنه های داخلی و خارجی متعدد، با قرار گرفتن در روند توسعه و پيشرفت در ابعاد مختلف، در دهه‌ چهارم انقلاب با تأسي به اسوه‌ هاي جاويد و يادگاران تاريخ حماسه و افتخار و درس‌ هايي كه در مكتب جهادي امام خميني عزيز(ره) آموخته است،‌ در مواجهه با فشارهاي مختلف نظام سلطه جهاني با اقتدار و صلابت، دنياي مستكبران را به چالش كشانده و با ظرفيت و توانمندي‌ هاي سرشار نيروهاي مسلح خود و هوشمندي مردم، خود را براي رويارويي احتمالي با هرگونه تهديد، ‌تجاوز و تعرض آماده كرده و الگویی کارآمد را در مقابل دیدگان جهانیان قرار داده است.

اصحاب رسانه استان زنجان به یاد خون نگارانی که در طول هشت سال دفاع مقدس با قلم های خود رسالت مقدس اطلاع رسانی را رها نکردند و عکاسانی که با دوربین های خود لحظه لحظه رشادت ها را ثبت کردند و شهید شدند،بر خود وظیفه می دانند، در برگزاری باشکوه مراسم دفاع مقدس علاوه بر تبیین ارزش‌ های والای انقلاب در بین نسل جدید و همدردی با خانواده شهدا نقش موثری در حفظ آرمان‌ های انقلاب به ویژه شهادت داشته و ارزش‌ های دفاع مقدس را با قلم خود زنده نگه ‌دارند.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: