موج رسا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خبر داد

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان از برگزاری همایش معرفی شاخص‌های اندازه ‌گیری مقاومت اقتصادی در زنجان همزمان با مهر ماه سال جاری خبر داد.

کد خبر: ۷۹۴۹
تاریخ انتشار: سه شنبه ۸ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۳۷

احمد غریوی در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت : بر اساس مصوبه هفتمین جلسه شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی استان زنجان همایش بزرگ اقتصاد مقاومتی در راستای ابلاغ سیاست‌های کلان "اقتصاد مقاومتی" از سوی مقام معظم رهبری   برگزار می‌ شود.

وی تصریح کرد: «معرفی شاخص‌های اندازه ‌گیری مقاومت اقتصادی در حوزه های خرد و کلان مؤلفه‌های اقتصاد دانش‌بنیان و عملیاتی کردن آن در راستای اقتصاد مقاومتی برخی از محورهای این همایش هستند.

غریوی خاطر نشان کرد: از دیگر محورهای مطرح در این همایش می توان به بهبود فضای کسب و کار‌توانمندسازی بخش خصوصی و ترویج کارآفرینی در اقتصاد مقاومتی اشاره کرد.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت بحث اقتصاد مقاومتی و اینکه باید تفکر مقاومتی را به مردم و همین طور همه بخش‌های اقتصادی آموزش دهیم، برپایی چنین همایش‌هایی می‌تواند در این راستا کارگشا باشد.

شایان ذکر است: این همایش با مشارکت دستگاه های عضو شورای هماهنگی ادارات تابعه وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی در استان زنجان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: