موج رسا
شهردار زنجان در گفتگو با موج رسا

شهردار زنجان با تشريح اقدامات شهرداري زنجان در رابطه با كاهش تصادفات در سطح شهر گفت: نتيجه اقدامات كاهش 50 درصدي تصادفات فوتي و جرحي بوده است.

کد خبر: ۸۲۷۴
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۱۲

محسن امين در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار كرد: خوشبختانه در نيمه نخست سالجاري اقدامات بسيار ارزنده‌اي صورت گرفته و به گزارش مسئولان پليس راهور شهرستان آمار تصادفات منجر به فوت امسال در مقايسه با سال گذشته در حدود 50 درصد كاهش داشته است. وي با اشاره به اينكه در سطح شهر تعداد هشت دستگاه پل عابر پياده در نقاط پر خطر در حال اجرا است، افزود: اين تعداد پل معادل تعداد پل‌هاي موجود فعلي است.

 شهردار زنجان با اشاره به تمهيدات ديگر به منظور كاهش تصادفات اشاره كرد و گفت: نصب حفاظ فيزيكي نرده در رفيوژ مياني و تابلوهاي هشدار دهنده از ديگر اقدامات شهرداري زنجان در اين زمينه است.

 وي با بيان اينكه اصلاح هندسي تقاطع‌ هاي پر خطر و كاناليزه كردن حركت خودروها براي افزايش انضباط ترافيكي در حوزه معاونت ترافيك اين مجموعه در حال انجام و پيگيري است، تصريح كرد: بهبود سطح پياده روها و مناسب سازي آنها، پوشش انهار در امتداد پياده‌روها، تجهيز چراغ‌هاي راهنمايي به چراغ مخصوص عابرين، اصلاح سرعتكاه‌ها، ايمن سازي مقابل مدارس، توزيع بسته‌هاي فرهنگي و آموزش كودكان از ديگر اقدامات انجام شده در اين زمينه است.

 انتهای پیام/  

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: