موج رسا
رئیس هئیت امنای حسینیه اعظم زنجان خبر داد

رئیس هئیت امنای حسینیه اعظم زنجان گفت: از آغاز محرم سال جاری جمع نذورات نقدی و غیر‌نقدی حسینیه اعظم به 28 میلیارد و 300 میلیون ریال رسیده است.

کد خبر: ۸۶۴۵
تاریخ انتشار: جمعه ۱۶ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۳۰

محمد جواد غم پرور در گفت و گو با خبرنگار موج رسا با تقدیر از حضور گسترده مردم زنجان در مراسم عزاداری حسینیه اعظم زنجان اظهار داشت: عشق و ارادت مردم زنجان به ساحت سرور و سالار شهیدان در روز هشتم محرم در قالب عزاداری حسینیه اعظم زنجان قابل تقدیر است.

وی با بیان اینکه مردم زنجان یکبار دیگر شور و شعور حسینی خود را به نمایش گذاشتند، افزود: ولایتمداری از ویژگی های مردم زنجان است.

این مسئول از پرداخت وجوه نقدی یک هزار و 537 راس گوسفند به حسینیه اعظم زنجان خبر داد و افزود: پنج هزار و 491 راس گوسفند نیز توسط مردم اهدا شده است.

رئیس هئیت امنای حسینیه اعظم زنجان از اهدای دو نفر شتر  به این مسجد خبر داد و افزود: دو هزار و 136 راس گاو و گوسفند هم در مسیر دسته عزاداری این مسجد ذبح شده است.

  وی جمع گوسفندان نذری اهدا شده در محرم سال جاری تا کنون را 9 هزار و 164 راس اعلام کرد.

  غم پرور با اشاره به اینکه  کبوتر، دو مرغ عشق و تعداد زیادی نیز مرغ، خروس و مرغابی به حسینیه اهدا شده است، تصریح کرد: در سال جاری تا کنون 65 هزار بسته گوشت قربانی تبرک برای توزیع میان مردم آماده شده است.

  انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: