موج رسا
نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود:

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود گفت: رواج شبکه های اجتماعی در بین جوانان توطئه دشمن در جنگ نرم علیه نظام اسلامی محسوب می شود.

کد خبر: ۹۱۱۷
تاریخ انتشار: پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۰

به گزارش موج رسا, حجت الاسلام  محمد علی تیموری در همایش آسیب ها و تهدیدات ماهواره بر خانواده با اشاره به رشادت های رزمندگان در هشت سال دفاع مقدس اظهار داشت: دشمن در طول هشت سال دفاع مقدس به این نتیجه رسید که نمی تواند از طریق جنگ سخت با ایران مقابله کند.

 وی ادامه داد: جوانان با ایمان از جمله شهید زین الدین با وجود قبولی در دانشگاه های خارج کشور و وعده های بیگانگان به وی، در جبهه های حق علیه باطل شرکت کرد و به مقام رفیع شهادت نائل آمد.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود با بیان اینکه در حال حاضر کار اصلی دشمن اشاعه فرهنگ بیگانه در داخل کشور است، تاکید کرد: رواج آداب و رسوم از قبیل طرز پوشش، ارتباط قبل از ازدواج، سست کردن بنیان خانواده از طریق رسانه های اجتماعی از جمله ماهواره، اینترنت، وایبر و ... از جمله اقدامات دشمن در ترویج فرهنگ غربی از طریق جنگ نرم است.

حجت الاسلام تیموری در ادامه گفت: امروزه ما شاهد هستیم که دشمن با هزینه های گزاف و ساخت سریال هایی اهداف شوم و پلید خود را دنبال می کند.

وی تصریح کرد: دشمن با ساخت چنین سریال هایی قصد دارد جوانان ما را به سوی بیراهه کشانده و فرصت مطالعه و پیشرفت را از آنها سلب و بنیان خانواده را سست کند.

نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه ایجرود با بیان این که بسیاری از شبکه های ماهواره در دست یهودیان است، اضافه کرد: دشمنان اسلام با ترس از اسلام با هزینه های فراوان از قبیل تقویت گروه تکفیری داعش قصد دارند اسلام را به گونه ای جلوه دهند که هیچ کس قصد مسلمان شدن را نداشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه قشر جوان و دانشجویان ما باید با اهداف پلید دشمن آگاه شوند، یادآور شد: آمریکا و اسرائیل گروه تکفیری داعش را برای نا امن کردن منطقه و خطرناک نشان دادن اسلام و مسلمین به وجود آورده اند.

حجت الاسلام تیموری تنها راه مقابله با فرهنگ غربی و اهداف آنان را داشتن ایمان و تقوا دانست و ادامه داد: انسان با داشتن ایمان و تقوا می تواند از دام شیاطین بزرگ رهایی پیدا کند.

لازم به ذکر است، در پایان این مراسم، مسئولین بسیج دانشجویی، ریاست و کارمندان دانشگاه جهت غبار روبی مزار مطهر شهداء در مزار پاک شهدای شهر زرین آباد حضور پیدا کردند.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: