موج رسا
سرپرست شهرداري زنجان خبر داد

سرپرست شهرداري زنجان از تشكيل ستاد جمع‌آوري متكديان  در شهرداري خبر داد و گفت: تا کنون ۴۱ متکدی در زنجان جمع آوری شده است.

کد خبر: ۹۱۶۱
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۰۰

اصغر عزيزي در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: اردوگاه متكديان در مكان دهياري روستاي بناب به صورت موقت با تحويل ساختمان دهياري بناب از سوي فرمانداري زنجان ايجاد و تشكيل شده است.

وي از تعيين مسئول اردوگاه خبر داد و گفت: نسبت به تجهيز امكانات وسايل مورد نياز از سوي اين شهرداري اقدام شده و در حال حاضر زيباسازي، ساخت سرويس بهداشتي و حمام در حال انجام است.

سرپرست شهرداري زنجان با بيان اينكه تاكنون نسبت به جمع‌آوري تعداد 41 نفر اقدام شده است، تصريح كرد: بانك اطلاعات متكديان در اين واحد ايجاد مي‌شود تا مشخصات متكديان كه از طريق مراجع قانوني اعمال قانون شده به همراه عكس ثبت شود.

وي با اشاره به احداث گرمخانه در سالجاري در محل سازمان بهشت زهرا(س) گفت: اين گرمخانه با پيشرفت فيزيكي 78 درصد و با بودجه استاني ايجاد شده است.

عزيزي خاطر نشان كرد: مبلغي در حدود 4 ميليارد ريال براي تكميل و بهره‌برداري از گرمخانه در بودجه مصوب سال 94 پيش بيني شده است.

وي افزود: شهرداري به منظور فرهنگ‌سازي و آموزش شهروندي شعار «شهر بدون گدا» با استفاده از انواع شيوه‌هاي تبليغاتي شامل نصب پلاكارد، بنر، صداوسيما و غيره نسبت به آموزش شهروندان اقدام  مي‌كند.

سرپرست شهرداري زنجان گفت: با عنايت به دستورالعمل اجرايي ستاد مبارزه با معضلات اجتماعي اين شهرداري با بسيج امكانات و نيرو در صدد جمع‌آوري و ساماندهي متكديان است.

انتهاي پيام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: