موج رسا
از سوی مدير كل حمل ونقل زنجان انجام شد

مدير كل حمل ونقل و پايانه هاي استان زنجان برنامه هاي گراميداشت 26 آذر روز حمل ونقل، رانندگان را اعلام کرد.

کد خبر: ۹۲۶۰
تاریخ انتشار: جمعه ۲۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۱

علي رحمتي در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: بر اجراي هرچه با شكوهتر برنامه هاي گراميداشت 26 آذر روز حمل ونقل و رانندگان تاكيد کرد.

وي افزود:۲۶  آذر روز حمل ونقل و رانندگان فرصت بسيار خوبي است كه توانمندي و قابليت هاي حمل ونقلي استان را در معرض ديد عموم قرار داد.

این مسئول از برگزاري مراسم تجليل از شاغلين بخش حمل و نقل استان در شهرستانهاي زنجان و خدابنده خبر داد و افزود: ديدار با نماينده ولي فقيه و امام جمعه شهرستان زنجان، ديدار با خانواده شهداي حمل ونقل، خانواده هاي حادثه ديده حمل ونقلي از دیگر برنامه های این هفته است.

 مدير كل حمل ونقل و پايانه هاي استان زنجان با اشاره به اهدای گل به رانندگان در محل عوارضي ها، نشست صميمي با صنف حمل و نقل جاده اي استان، ادامه داد: برگزاري جلسات پرسش و پاسخ، برگزاري ميزگرد مطبوعاتي با حضور نمايندگان رسانه هاي گروهي استان بخشي از برنامه هاي گراميداشت 26 آذر خواهد بود.

رحمتی با بیان اینکه حمل و نقل جاده اي استان زنجان بستر مناسبي براي سرمايه گذاري در بخش هاي مختلف اعم از احداث مجتمع هاي خدماتي – رفاهي، سرمايه گذاري در بخش حمل ونقل كالا و مسافر است، یادآور شد:  از اين رو بايد اين مهم و دستاوردهاي حاصل از آن در معرض ديد عموم قرار گيرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود حمايت از پايان نامه هاي دانشجوئي با موضوعات حمل و نقلي در ادارات كل استاني را از برنامه های این اداره کل عنوان کرد و افزود:  برگزاري مسابقات ورزشي در رشته هاي مختلف بصورت استاني و منطقه اي، بروز نمودن تجهيزات صوتي و تصويري و امكانات روابط عمومي ها، تبديل وضعيت استخدامي پرسنل از پيماني به رسمي و ارتقای سلامت پرسنل در اداره كل از دیگر موضوعات مورد توجه این اداره کل است.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: