موج رسا
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس:

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس کفت: باید افرادی که با مفاسد اقتصادی مبارزه می کنند خود و اطرافیانشان پاک باشند.

کد خبر: ۹۳۲۴
تاریخ انتشار: دوشنبه ۲۴ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۰

محمد اسماعیلی امروز در گفت و گو با خبرنگار موج رسا, در خصوص لزوم مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار داشت: از سالیان گذشته مقام معظم رهبری در خصوص مبارزه با مفاسد اقتصادی تذکراتی را به مسئولان داده اند.

وی با اشاره به اینکه جرائم مفاسد اقتصادی باید از سوی سه قوه پیگری شود، افزود: مجلس شورای اسلامی نیز در این زمینه فعالیت های خود را انجام داده است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه تا کنون اقدامات انجام شده در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی به صورت جدی پیگیری نشده است، ادامه داد: باید برخورد با مفاسد اقتصادی جدی باشد.

وی با اشاره به اینکه متاسفانه مفسدان اقتصادی جامعه  به برخی از مسئولان نسبت داده می شوند، افزود: باید افرادی که با این پدیده مبارزه می کنند خود و اطرافیانشان پاک باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس با بیان اینکه برخی از مفسدان اقتصادی در حال حاضر به مراکز قدرت و ثروت وابسته هستند، ادامه داد: تا زمانی که وضعیت به اینگونه است نمی توان به راحتی با مفاسد مبارزه کرد.

اسماعیلی با بیان اینکه برای مبارزه با مفاسد اقتصادی باید با زیرمجموعه های برخی از مسئولان مورد توجه باشد، افزود: بخش قابل توجهی از مفاسد اقتصادی در بانک ها صورت می گیرد.

وی با اشاره به اینکه قطعا مفسدان اقتصادی بدون وابستگی نمی توانند چنین اقداماتی را انجام دهند، خاطرنشان کرد: برداشت های میلیاردی از بانک ها نمی تواند بدون اطلاع برخی از مسئولان صورت گرفته باشد.

این نماینده بر ضرورت برخورد جدی با مفسدان اقتصادی تاکید کرد و گفت: باید در این زمینه اقدامات لازم انجام شود.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: 1
انتشار یافته: 0

نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: