موج رسا
با حضور جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان گفت: با حضور سردار حسین سلامی جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در زنجان برگزار می‌ شود.

کد خبر: ۹۴۹۵
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۰۲

سعید حسینی در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی در حسینیه اعظم زنجان هشتم دی ماه سال جاری برگزار می‏ شود.

وی با بیان اینکه سخنران این برنامه سردار حسین سلامی جانشین سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است، افزود: این برنامه از ساعت 20.30 در این مکان آغاز می‌ شود.

این مسئول ادامه داد: مردم زنجان در سالروز بصیرت و میثاق امت با ولایت یکبار دیگر در صحنه دفاع حاضر خواهند شد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان با اشاره به اینکه این مراسم با حضور مردم متدین و همیشه در صحنه زنجان برگزار می شود، ادامه داد: مردم زنجان همچون سال های گذشته حضور متفاوتی دراین برنامه خواهند داشت.

حسینی در بخش دیگری از سخنان خود در پاسخ به این سئوال که عملکرد قوه قضاییه را در برخورد با سران فتنه سال 88 چگونه ارزیابی می کنید، اظهار داشت: نظام اسلامی با فتنه گران با رافت اسلامی تا کنون برخورد کرده است.

وی با بیان اینکه اگر محاکمه سران فتنه صورت می گرفت،خیانت های این افراد کاملا مشهود و مسلم بود، افزود: عملکرد سران فتنه در ایران در سال 88 حتی مورد تایید نخست وزیر سفاک رژیم غاصب صهیونیستی نیز قرار گرفت.

این مسئول با اشاره به اینکه این رژیم سفاک از فتنه گران به عنوان سربازان خود نام برد، گفت: در فتنه سال 88 آمریکا و استکبار جهانی دخالت مستقیم داشتند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان زنجان ادامه داد: امیدواریم قوه قضاییه برخورد مناسبی با فتنه گران داشته باشد.

حسینی بر ضرورت برخورد جدی و قاطع در مقابل فتنه گران تاکید کرد و گفت: مردم نیز خواهان برخورد جدی با فتنه گران هستند.

وی با بیان اینکه مردم با حضور خود در مراسم بزرگداشت حماسه 9 دی خواسته خود را از قوه قضاییه تکرار می کنند، افزود: باید به خواسته مردم در برخورد با سران فتنه پاسخ داده شود.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: