موج رسا
مدير كل حمل و نقل و پايانه هاي استان زنجان خبر داد

مدير كل حمل ونقل و پايانه هاي استان زنجان گفت:31 دستگاه دوربين نظارت تصويري با هدف ارائه اطلاعات دقيق و بهنگام در محورهاي مواصلاتي اين استان نصب شده است.

کد خبر: ۹۷۵۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۱۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۰

علي رحمتي در گفت و گو با خبرنگار موج رسا اظهار داشت: در 8 ماهه ابتداي سالجاري بيش از 3 ميليون و هفتصد هزار تن كالا در استان زنجان جابجا شده كه در مقايسه با مدت مشابه سال قبل بيش از 6/4 درصد رشد داشته است .

وي تعداد ناوگان باري استان زنجان را بيش از 5 هزار و چهارصد دستگاه با عمر متوسط بيش از 17 سال اعلام کرد و گفت: تعداد ناوگان باري استان نسبت به مدت مشابه سال قبل بيش از 5 درصد افزايش داشته است.

 مدير كل حمل ونقل و پايانه هاي استان زنجان درخصوص وضعيت ناوگان مسافري بين شهري افزود: در استان زنجان 209 دستگاه اتوبوس با عمر متوسط بيش از 12 سال، 457 دستگاه ميني بوس با عمر متوسط بيش از 29 سال و 585 دستگاه سواري كرايه با عمر متوسط بيش از 8 سال فعاليت مي کنند.

این مسئول تصریح کرد: بيش از يك هزار و نهصد نفر راننده در بخش حمل ونقل مسافر استان به فعاليت مشغول هستند.

رحمتي در بخش ديگري از سخنان خود گفت: 50 دستگاه تردد شمار ، 10 دستگاه دوربين سرعت سنج ثابت offline، 4 دستگاه سرعت سنج ثابت online در محورهاي ارتباطي استان زنجان نصب شده است.

وي اظهار داشت: با افتتاح استوديو خبر آنلاين، مركز مديريت راههاي اين استان وضعيت جاده ها را از طريق شبكه استاني به صورت پوشش تصويري به عموم مردم اطلاع رساني مي شود و اين موضوع به لحاظ پيشگيري از حوادث ترافيكي از اهميت بالايي برخورد است.

رحمتي با بيان اينكه تا كنون اعتباري بالغ بر 10 ميليارد ريال براي خريد تجهيزات مورد نياز استوديو خبري زنجان هزينه شده است ، افزود:31 دستگاه دوربين نظارت تصويري با هدف ارائه اطلاعات دقيق و بهنگام در محورهاي مواصلاتي اين استان نصب شده است.

رحمتي در ادامه گفت: با توجه به روزهاي پاياني سال و افزايش مسافرتها راه اندازي استوديو خبر آن لاين مركز مديريت راههاي استان زنجان بيش از گذشته ضروري به نظر مي رسد.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: