موج رسا
کد خبر: ۹۹۱۹
تاریخ انتشار: یکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۰

به گزارش موج رسا, حمید درخشان سرمربی تیم پرسپولیس در گفت‌و گو با خبرنگار ورزشی شبکه اطلاع رسانی راه دانا در خصوص پیروزی ایران مقابل بحرین اظهار داشت: به نظر من تیم ملی ایران مقابل بحرین یک بازی خوب و تهاجمی را انجام داد و به یک پیروزی شیرین دست یافت.

وی افزود: این مهم است که شما در اولین بازی به پیروزی برسید و شروع خوبی داشته باشید،این برد از نظر روحی و روانی می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و به تیم ما کمک کند.

سرمربی تیم پرسپولیس خاطر نشان کرد: بنده اعتفاد دارم که تیم ما در بازیهای بعدی هم می تواند مثل بازی با بحرین بایک نمایش خوب و هجومی به پیروزی برسد.

درخشان در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنانی مانند وریا غفوری و پور علی گنجی توانستند به تیم ملی در این بازی کمک کنند یا خیر افزود: تغیراتی که در این بازی کی روش به وجود آورد به نظر من بسیار خوب بود و نتیجه داد.

وی در پایان تاکید کرد: ایران در این دوره یکی از شانس های مسلم قهرمانی است که امیدوارم ملی پوشان با بازیهای خوب دل مردم ایران را شاد کنند.

به تیم ایران بسیار امیدوار شدم/ امیدوارم بعد از سالها قهرمان آسیا شویم

جوادر زرینچه مربی تیم استقلال هم در گفت‌و گو با دانا در خصوص بازی ایران و بحرین که منجر به پیروزی ملی پوشان شد اظهار داشت: بچه ها در اولین بازی قدم محکمی برداشتند و حالا می توانند با خیالی راحت به بازیهای آینده خودشان فکر کنند.

وی افزود: البته در مجموع همین انتظار هم از تیم کی روش می رفت که با این بازیکنانی که در اختیار دارد بتوانند مقابل بحرین یک بازی خوب انجام دهند و به پیروزی برسند.

مربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا بازیکنان تازه وارد به تیم ملی توانستند نمایش خوبی نشان دهند یا خیر خاطر نشان کرد: ببینید مجموعه ای که الان دست کی روش  همه بازیکنان قابلیت خوبی دارند ولی در مجموع این دو بازیکن هم در این بازی بسیار خوب ظاهر شدند و همه را امیدوار کردند.

زرینچه تصریح کرد:  ما هنوز هم این ابهت را در آسیا داریم که بتوانیم در حد یک مدعی ظاهر شویم و تا فینال مسابقات هم پیش برویم،ولی در فوتبال همیشه یک اتفاقات پیش بینی نشده ای وجود دارد که نمی توان جلوی آن را گرفت که امیدوارم امسال آن اتفاقات برای ایران نیفتد.

وی در پایان تاکید کرد: در کل باید بگویم بازی که مقابل بحرین از ایران دیدم به این تیم بسیار امیدوار شدم که بتوانیم بعد از سالها حسرت  قهرمانی در این دوره از مسابقات فهرمان شود.

انتهای پیام/

 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: