موج رسا
کد خبر: ۹۹۷۱
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۰

به گزارش موج رسا, کمتر از دو سال است که از انتخابات یازدهم ریاست جمهوری می‌گذرد و در این مدت رئیس جمهور قبلی کشورمان تقریباً کار سیاسی خود را کنار گذاشته بود.

یکی از مواردی که باعث شاخص شدن دولت دهم بود، حضور گسترده احمدی نژاد در سفرهای استانی بود؛ به طوری که وی در دوران ریاست جمهوری خود رکورد سفرهای استانی را شکسته و به بیشتر استان ها حتی دو یا سه بار سفر کرده است.

با به پایان رسیدن دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد اگرچه روند سفرهای وی کند تر شده؛ اما این روند متوقف نشده است و هنوز رئیس دولت دهم  با حضور در استان‌های مختلف کشور حتی بیشتر از روحانی به دیدار مردم می‌رود.

در کمتر از یک ماه پیش یعنی اوایل دی ماه سال جاری محمود احمدی نژاد رئیس‌جمهور سابق کشورمان در سفری که به استان اصفهان داشت در منزل شهید علی اکبری حضور پیدا کرد.

الهام و تمدن در این سفر احمدی نژاد را همراهی می‌کردند که گفته می شود این دو نفر جزء افرادی بوده که در حال ساماندهی برنامه های انتخاباتی احمدی نژاد هستند.

 
پیش از این سفر نیز برخی از سایت ها خبری در خصوص سفر احمدی نژاد به کربلا منتشر کرده و نوشتند که احمدی نژاد در روزهای اربعین به همراه برخی از مشاورانش به مناسبت اربعین حسینی و برای حضور در جمع میلیونی عاشقان حضرت امام حسین (ع) راهی کربلا شد.
 

چندی پیش هم احمدی نژاد مقصد شمال کشور را برای خود برگزیده بود و برای مدتی در ویلای یکی از کارخانه‌داران سمنانی در شمال کشور سکونت داشت.

 

در ابتدای سال نیز احمدی نژاد به مناطق جنگی سفر کرده بود.

به نظر می رسد قرار است احمدی نژاد به مناسبتهای مختلف به سفرهای استانی برود و از این طریق میزان محبوبیت مردمی خود را در استان ها و شهرهای مختلف بسنجد تا از این طریق بتواند خود را برای ورود به عرصه سیاست آماده کند.

انتهای پیام/

 

منبع خبر: راه دانا

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: