موج رسا
کد خبر: ۹۹۷۴
تاریخ انتشار: چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۰

به گزارش موج رسا, کتاب «برای این لحظه متشکرم» روایت «والری تریرویلُر» بانوی اول سابق فرانسه از زندگی مشترک با «فرانسوا اولاند» رئیس‌جمهور این کشور که بعدها به روابط او با فرد دیگری منجر شد، به زبان فارسی منتشر شد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم، «برای این لحظه متشکرم» جنجالی‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب سال 2014، در ایران منتشر شد.

روایت همسر رئیس‌جمهور از روابط او با یک بازیگر زن

«برای این لحظه متشکرم» که با ترجمه‌ی «ابوالفضل الله‌دادی» و در نشر «به‌نگار» منتشر شده است، روایت «والری تریرویلُر» بانوی اول سابق فرانسه از زندگی مشترک با «فرانسوا اولاند» رئیس‌جمهور این کشور است. تریرویلُر در این کتاب نحوه فاش شدن رابطه مخفیانه اولاند با ژولی گیه بازیگر فرانسوی و تبعات آن را شرح داده است. علاوه بر این نویسنده به بیان پشت پرده‌ی رفتارهای دولتمردان فرانسوی و نیز سیاستمدارانی همچون باراک اوباما پرداخته است. داستان رابطه مخفیانه فرانسوا اولاند و گیه که انگیزه نویسنده برای نوشتن این کتاب جنجالی بوده است، بخش مهمی از کتاب را تشکیل می‌دهد.

در بخشی از این کتاب می‌خوانیم: «حدود ساعت یازده شب، فرانسوا به من تلفن می‌کند و هیچ حرفی در مورد ضیافت شامی که ژولی گیه در آن حضور داشته است نمی‌زند. کمی بعد علت این پرده‌پوشی‌اش را می‌فهمم. مسلماً برایم عجیب است که چرا این موضوع را از من پنهان می‌کنند اما همچنان زنگ خطری برایم به صدا درنمی‌آید. یک ماه بعد، در نوامبر 2012، شایعه‌ها در مورد گیه شدت بیشتری می‌گیرد. در پاریس از وجود عکسی صحبت می‌شود که نشان‌دهنده‌ی ارتباط آن‌هاست. در این‌باره از فرانسوا می‌پرسم آیا بعد از ضیافت شام، خانم بازیگر را بدرقه کرده است؟ به من اطمینان می‌دهد که نه.»

«برای این لحظه متشکرم» در 285 صفحه و به قیمت 15 هزار تومان منتشر شده است.
 
 

مطالب مرتبط:
برای دریافت جدیدترین بسته اخبار روز اینجا کلیک کنید
نام:
ایمیل:
* نظر شمـا: