جستجوي خبر :
کلمه: از تاريخ: تا تاریخ:
سرویس: تعدادنتايج درصفحه:

   تعداد نتايج: ۱۱    عبارت مورد جستجو: جبهه مردمی

حمل آب شرب با هواپیمای اختصاصی از سوئد برای خاندان سعودی
كد خبر : ۲۸۸۱   تاريخ انتشار : ۱۳۹۲/۱۰/۲۳


جنبش حماس چگونه شکل گرفت؟+تصاویر
كد خبر : ۶۷۹۵   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۰۵/۱۵


مسئله فلسطین در رأس مسائل دنیای اسلام/ جوانان قطعاً به ثمر نشستن آرمان فلسطین را خواهند دید
كد خبر : ۱۰۱۹۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۶


مهم‌ترین‌ جمله‌ رهبر انقلاب ‎در سال ۹۳ کدام‌ است؟
كد خبر : ۱۰۹۷۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۳/۱۲/۱۷


مخالف اردوکشی خیابانی در سال 88 بودم

دبیرکل حزب مردمی اصلاحات گفت: دولت یازدهم تاکنون زحمت‌های زیادی کشیده است البته انتقاد به آنها در زمینه‌هایی از جمله جوان‌گرایی در کابینه و وزارتخانه‌ها وارد است.

 

 
كد خبر : ۱۹۵۰۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۸/۱۷


مهار ولنگاری مجــازی

کانال‌های فعال در فضای مجازی که بیش از ۵۰۰۰ عضو دارند باید از وزارت ارشاد مجوز بگیرند.

كد خبر : ۲۰۱۳۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۹/۱۷


210 چهره ملی کشور از «جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی» حمایت کردند

210 چهره ملی کشور اعم از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، فرهنگیان و چهره‌های شاخص مذهبی و اقشار مردم اعلامیه اعلام موجودیت "جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی" را امضا و از تشکیل این جبهه حمایت کردند.

كد خبر : ۲۰۵۳۲   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۰۵


گروهى از خائنان فتنه‏ گر با نامه نگاری به ترامپ،خواستار افزایش تحریم‏ها شده اند/یادواره شهدای دانشجو،بزرگداشت ایثار و مقاومت

امام جمعه قیدار در خطبه های نماز جمعه گفت:  در روزهاى اخیر نیز شاهد آن هستیم که گروهى از خائنان فتنه‏ گر و دشمنان ملت ایران با نامه نگارى به رئیس جمهور منتخب جدید آمریکا (دونالد ترامپ) از او خواسته‏ اند که با افزایش تحریم‏ها، فشار را بر ملت ایران افزایش دهد و با عهدشکنى در برجام رسماً به دشمنى با ایران ادامه دهد.

كد خبر : ۲۰۶۵۳   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۰


ترویج ارزش های دینی و انقلابی مهمترین هدف جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی/افرادی که دغدغه نظام و انقلاب دارند،عضو جبهه مردمی هستند

قائم مقام جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت:رسیدگی به امور مردم و ترویج ارزش های دینی، الهی و انقلابی در جامعه از مهمترین اهداف جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی است.

كد خبر : ۲۰۶۷۶   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۱۱


رهبر معظم انقلاب بر پیکر رئیس فقید مجمع تشخیص نماز اقامه می‌کنند/ پیکر آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی در کنار مرقد امام آرام می‌گیرد

لحظه‌ به لحظه مراسم بزرگداشت و مراسم تشییع و خاکسپاری آیت‌الله هاشمی‌رفسنجانی رئیس فقید مجمع تشخیص مصلحت نظام، در این خبر به روزرسانی می‌شود.

كد خبر : ۲۰۹۳۴   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۰


فعالیت رسمی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در زنجان از اواسط بهمن آغاز می شود/ ضرورت تقویت همکاری و همگامی مردم برای حل مشکلات جامعه

دبیر جبهه مردمی نیروهای انقلاب اسلامی گفت: با برنامه ریزی های انجام شده،فعالیت رسمی جبهه مردمی نیروهای انقلاب در زنجان از اواسط بهمن آغاز می شود.

كد خبر : ۲۱۰۲۷   تاريخ انتشار : ۱۳۹۵/۱۰/۲۵