تلکس زنجان Zanjan:حضور دوچرخه سواران زنجانی در اردوی تیم ملی کوهستان
چهارشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۱:۱۰     کد خبر : ۲۱۳۰۶

رئیس هیات دوچرخه سواری استان زنجان با اشاره به حضور ورزشکار زنجانی در اردوی تیم ملی کوستان خبرداد و گفت: این اردو در حال حاضر در شهرستان شیراز در حال برگزاری است.


 به گزارش زنجان Zanjan

فرهاد عصفوری در گفت‌و‌گو با خبرنگار موج رسا, اظهار کرد: از برگزاری دومین مرحله اردوی تیم ملی کوهستان از دوشنبه چهارم بهمن ماه به مدت 15 روز  در شهرستان شیراز خبر داد و اظهار کرد: این اردو با شرکت 20 ورزشکار در دو بخش بانوان و آقایان و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان برگزار می‌شود.

وی در ادامه با بیان اینکه این اردو در دو رشته دانهیل و کراس کانتری و زیر نظرسر مربی تیم ملی کوهستان پریموژ استرانکار برگزار می‌شود تصریح کرد: سینا امیرعلایی و سعید باقری از زنجان نیز به ترتیب در رشته‌های کراس کانتری و دانهیل در این اردو حضور دارند.

رئیس هیات دوچرخه سواری استان زنجان افزود: این اردو در راستای انتخاب نفرات و اعزام به مسابقات قهرمانی آسیایی کوهستان که در اردیبهشت ماه سال96 در چین برگزار خواهد شد تشکیل شده است.

وی ابراز کرد: امیدواریم دوچرخه سواران توانمند زنجانی جزو منتخبین برای حضور در این دوره از رقابت‌ها باشند و برای استان زنجان و مردم غرور افتخار آفرینی کنند. 

عصفوری با اشاره به ظرفیت بالای زنجان در رشته دوچرخه سواری گفت: در زنجان استعداد‌های خوبی در این رشته ورزشی وجود دارد.

انتهای پیام/عبرگشت به تلكس خبري